Gıda Güvenliği Sisteminin Önemi

Gıda Güvenliği Sisteminin Önemi

RESTORANLAR IÇIN GIDA GÜVENLIGI SISTEMI NEDEN BU KADAR ÖNEMLIDIR?
 
COVID-19'un patlak vermesiyle tüketiciler, restoranlarin normal isleyisinde önemli bir rol oynayacak olan saglik, hijyen ve gida güvenliginin önemi konusunda çok daha bilinçli hale geldi. 
 
Restoran Endüstrisi ve Pazar Evrimi üzerine yakin zamanda yayinlanan bir rapor ilginç bir gerçegi vurguluyor: Restoran isletmecilerinin% 80'inden fazlasi, maliyet bilincine sahip müsteriler için karar verme faktörü olarak gida kalitesi ve güvenliginin fiyati asacagina inaniyor. 
 
Restoran isletmelerinin önemli bir gida güvenligi kaydi gelistirmesi, uygulamasi ve sürdürmesi ve en iyi gida güvenligi uygulamalarinin tüm restoran operasyonlarinda uygulanmasini saglamak artik her zamankinden daha kritik hale geldi. 
 
Bu, daha yüksek müsteri güveni saglayacak ve daha iyi gelirlere dönüsecektir.
 
Saglam bir restoran gida güvenligi sistemi uygulamak ve müsterilerin ihtiyaç ve endiselerini gidermek için ne yapilmasi gerekiyor?
 
Bu konudaki tüm sorularinizin cevaplari için bizimle iletisime geçebilirsiniz.
 
WHY IS A FOOD SAFETY SYSTEM SO IMPORTANT FOR RESTAURANTS
With the outbreak of COVID-19, consumers have become much more aware of the importance of health, hygiene and food safety, which will play an important role in the normal functioning of restaurants. 
 
A recent report on the Restaurant Industry and Market Evolution highlights an interesting fact: More than 80% of restaurant operators believe that food quality and safety will exceed price as the decision-making factor for cost-conscious customers. 
 
It is now more critical than ever before for restaurant businesses to develop, implement and maintain a significant food safety record and ensure that best food safety practices are applied across all restaurant operations. This will ensure higher customer confidence and translate into better revenues.
 
What needs to be done to implement a robust restaurant food safety system and address customers' needs and concerns?
 
If you would  like contact us for answers to all your questions on this subject.

 

Ser Tabbah Gastronomi danışmanlığı Menü mühendisliği Restorant menüsü Marka yönetimi Anadolu Mutfağı Osmanlı Mutfağı